X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

WordPress İçin En İyi Hosting Hangisi?

AnasayfaYazılarHostingWordPress İçin En İyi Hosting Hangi...
wordpress

WordPress İçin En İyi Hosting

WordPress, çıktığı günden bu yana yazılım dünyasının yıldızı haline dönüşmüştür. Hem ücretsiz bir yazılım oluşu hem de kolay kullanımlı yönetim paneli ile herkesinin gönlünde taht kurmuştur. Açık kaynak kodlu olması sebebiyle isteyen herkes wordpress yazılımını geliştirebilir. Genellikle WordPress yazılımı için WordPress hosting tavsiye edilir. Bizde kesinlikle bunu tavsiye ediyoruz.

wordpress hosting

WordPress Hosting Paket

WordPress yazılımını yükleyebilmek için hangi paketi seçmeliyiz? Öncelikle WordPress, hem Windows hem de Linux sunucularda çalıştırılabilir bir yazılımıdır. Ancak Linux sunucular bu yazılımın altyapısına daha uygundur ve bizlere daha fazla seçenek sunar. Bazı sunucu panellerinde örneğin; Plesk Linux sunucuların bir panel örneğidir. Plesk panelimizde WordPress hazır olarak bulunmaktadır. WordPress kurulumunu direkt olarak Plesk üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

wordpress hosting paketleri

WordPress Hosting

WordPress hosting, eğer bu yazılımı kuracaksak bizlere bir çok kolaylık tanımaktadır. Yani web siteleri hakkında hiçbir bilgimiz olmasa bile web sitemiz anında oluşturulabilir demektir. Web sitesi terimleri size tanıdık gelmese bile wordpress hosting işlerinizi oldukça kolaylaştırır. Ayrıca wordpress hosting paketlerinden bazılarında birden fazla wordpress sitenizi kolaylıkla barındırabilirsiniz. EniyiWeb.Net PRO SSD hosting paketleri tamamen WordPress uyumludur. WordPress uyumlu paketlermizi incelemek için buraya tıklayın.


Top